Kadra

Dorota Więckowska

Jestem absolwentką Warszawskiej Szkoły Baletowej im. Romana Turczynowicza. Zaraz po jej ukończeniu dostałam pracę w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej, gdzie pełniłam funkcję tancerki zespołowej. Z bardzo dobrym wynikiem ukończyłam studia o kierunku Pedagogika Baletu w Akademii Muzycznej w Warszawie. Trzy lata uczyłam tańca klasycznego w Szkole Baletowej w Warszawie. Ponadto skończyłam podyplomowe studia menedżerskie na wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Obecnie prowadzę własną działalność Dora Dance – Dorota Więckowska (Wziątek), gdzie kontynuując swoją pasję uczę tańczyć dzieci, młodzież i dorosłych.

W Dora Dance prowadzi zajęcia: Balet, Grupy turniejowe, Pierwszy Taniec.

 

Doświadczenie zawodowe: 

2000- Teatr Wielki- Opera Narodowa w Warszawie, stanowisko: tancerka zespołowa,

Udział w całkowitym repertuarze teatru, między innymi:

Balety: ”Dziadek do orzechów” muz. Piotr Czajkowski, „Jezioro łabędzie” muz. Piotr Czajkowski, „Śpiąca królewna” muz. Piotr Czajkowski, „Bajadera” muz. Minkus, „Romeo i Julia” muz. Siergiej Prokofiew, „Czajkowski” muz. Piotr Czajkowski, „Święta wiosna” muz. Igor Strawiński, „Grek Zorba” muz. Mikis Theodorakis, „Spartakus” muz. Aran Chaczaturian, „Córka źle strzeżona” muz. Ferdynand Herold

Opery: „Don Giovanni”  muz. W.A. Mozart, „Dama Pikowa” muz. Piotr Czajkowski, „Król Roger” muz. Karol Szymanowski, „Nabucco” muz. Giuseppe Verdi, „La Boheme” muz. Giacomo Puccini, „Ubu Rex” muz. Krzysztof Penderecki, „Oniegin” muz. Piotr Czajkowski, „Straszny dwór” muz. Stanisław Moniuszko, „Rigoletto” muz. Giuseppe Verdi, „Aida” muz. Giuseppe Verdi

2004-  Pedagog tańca klasycznego w Ogólnokształcącej Szkole Baletowej w Warszawie

2000- Współpraca z agencją artystyczną Gudejko: Występ podczas wyborów Miss Polski, taniec klasyczny, występ taneczny w Telewizji Polskiej Program2:„Europa da się lubić”, „Polonez” z „Pana Tadeusza” Krzesimira Dębskiego- program przygotowany z okazji jubileuszu kinematografii światowej, występ   transmitowany przez Program 1 TVP na żywo.

Współpraca z agencją artystyczną Małgorzaty Babicz:pokaz fryzur Wella i L’oreal

Współpraca z agencją artystyczną Moniki Moskwy: udziały w imprezach rozrywkowych na zlecenia z ww. agencji

Współpraca z Dorotą Furman, choreografem 2 Programu: Pokaz taneczny w programie „K jak Kabareton” – live , przygotowany dla Programu 2 TVP, udział w reklamie telewizyjnej Tele5, na otwarcie stacji, udział w teledysku grupy hip- hopowej Onar i Ośka

2009- Prowadzenie zajęć tańca klasycznego w Ośrodku sportowym Elsporto w Wejherowie: Prowadzenie zajęć tańca ludowego, baletu i zespołu cheeleaders w Centrum Kultury w Gniewinie. 

 
 

Julia Świątek

Tancerka, animator kultury, organizator działań twórczych.
Swoje pierwsze taneczne kroki stawiała w wieku 5 lat w Młodzieżowym Domu Kultury w Lęborku. Wraz z zespołem Luz oraz jako solistka, a także w duetach zajmowała wysokie lokaty w konkursach rangi ogólnopolskiej, europejskiej i światowej.
W 2014 roku dołączyła do lęborskiego Teatru Tańca “Jeszcze 5 minut”.
Studentka Akademii Muzycznej w Łodzi na kierunku Choreografia i techniki tańca oraz studium pedagogicznego z metodyką prowadzenia zajęć tanecznych na tej samej uczelni.
Na co dzień prowadzi zajęcia taneczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Stale się doskonali i zdobywa wiedzę z dziedziny tańca i świadomej pracy z ciałem na rozmaitych warsztatach i wykładach u osób z kraju i zza granicy.
Jest także jednym z tancerzy w indyjskim filmie tanecznym “Vijay61”, który będzie można zobaczyć w październiku 2017 roku.
W Centrum Kultury w Gniewinie prowadzi Videoklip dla dzieci, Latino Dance dla dorosłych oraz 20/20/20 dla dorosłych.

 

Aleksandra Maluga

Dyplomowany tancerz oraz instruktor tańca. Absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im Feliksa Parnell w Łodzi.
W wieku 10 lat dostała się do Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Łodzi i tam przez 9 lat pod okiem wybitnych tancerzy i choreografów kształciła się z tańca klasycznego, współczesnego, charakterystycznego oraz ludowego. Brała udział we wszystkich koncertach szkolnych na deskach Teatru Wielkiego w Łodzi oraz Teatru Muzycznego w Łodzi.
Swoje umiejętności pogłębiała na warsztatach tanecznych z techniki Merce Cunningham i Contemporary Dance. Brała udział w warsztatach tanecznych:

  • tańca współczesnego prowadzonych przez artystów RANDOM DANCE w Londynie;
  • tańca hiszpańskiego i flamenco prowadzone przez Rosę Estrellę z Hiszpanii;
  • tańca klasycznego oraz współczesnego prowadzonych m.in. przez tancerzy Teatru Wielkiego Opery Narodowej;
  • tańca ludowego prowadzonych przez zespół Witebski Państwowego Collegu Kultury i Sztuki;

Jej pedagogami byli wybitni rosyjscy tancerze i choreografowie tj: Svetlana Basyrova-Potargovich, Svetlana Szarowa, Pranciskus Peluritis oraz tancerze Random Dance w Londynie - Anna Nowak, Anh Ngoc Nguyen i Jessica Wright, tancerze Teatru Wielkiego w Łodzi - Bogumiła Szaleńczyk, Wojciech Domagała, Dagmara Jagodzińska.
Występowała między innymi na scenie Teatru Wielkiego oraz Teatru Muzycznego w Łodzi. Brała udział w spektaklach baletowych takich jak: Dziadek do Orzechów, Śpiąca Królewna, Królewna Śnieżka, Jezioro Łabędzie oraz w operze Czarodziejski Flet.

W Dora Dance prowadzi zajęcia: Balet, Taniec współczesny, Grupy turniejowe oraz Wyginaj śmiało ciało.


 

Magdalena Wieczorkiewicz

Trener personalny z certyfikatem. Jest z nami już od 3 lat. Pasjonuje się sportem i zdrowym trybem życia. W jej słowniku nie znajdziemy słów ,,nie dam rady”, „nie chce mi się”. Jak coś robi to na 100%. Indywidualnie podchodzi do każdego podopiecznego.

W Dora Dance prowadzi Treningi personalne.


 

Natalia Zając

Od 6 lat jest dyplomowanym instruktorem tańca jazzowego, tytuł ten zdobyła szkoląc się pod okiem instruktorów w Egurrolla Dance Studio. Od ponad dwudziestu lat związana z tańcem, brała udział w licznych kursach i warsztatach tanecznych. Od czterech lat współzałożycielka, choreograf oraz tancerka Teatru Tańca "Jeszcze 5 minut". Ponadto sama prowadzi warsztaty dla dzieci i dorosłych. Specjalizuje się głównie w technice jazzowej oraz pochodnych, w tym broadway jazz oraz taniec współczesny.

W Dora Dance prowadzi zajęcia: Crazy Dance Taniec musicalowy/Jazz.


 

Paweł Słoniec

Absolwent Instytutu Muzyki w Słupsku, pianista, aranżer, kompozytor, dyrygent Lęborskiej Młodzieżowej Orkiestry Kameralnej w Lęborku, uczestnik różnych warsztatów i seminariów m. in z Dariuszem Terefenko, profesorem, pianistą, aranżerem i kompozytorem jazzowym z Akademii Rochester w USA.

W Dora Dance akompaniuje do zajęć baletowych.


 

Marta Slas

Dyplomowany instruktor Zumba i Salsation. Tańcem pasjonowałam się od dzieciństwa tańcząc w formacjach szkolnych, gdzie rozwijałam swoje zainteresowania. W czerwcu 2015r. wybrałam się do Pragi na Reebok Wellness Marathon, to właśnie tam zobaczyłam po raz pierwszy program Salsation, zaprezentowany przez samego twórcę Alejandro Angulo. Zakochałam się w tym programie, ponieważ łączy w sobie technikę, taniec, muzykalność, emocje oraz przyjemny sposób na spalanie zbędnych kalorii. W sierpniu 2015r. wzięłam udział w drugim szkoleniu instruktorskim w Europie. Codziennie staram się uczyć czegoś nowego i czerpać wiedzę ze wszelkich źródeł. Swoje umiejętności podnoszę biorąc udział w szkoleniach, licznych warsztatach oraz prowadzeniu regularnych zajęć. Na moich zajęciach zapomnisz o codziennych obowiązkach, poprawisz koordynację , muzykalność, mobilność oraz poznasz nowych fantastycznych ludzi. DANCE NEVER FELT SO GOOD - TANIEC NIGDY NIE BYŁ AŻ TAK PRZYJEMNY

W Dora Dance prowadzi Zumbę.


 

Aleksandra Potrykus

24 - letnia tancerka, instruktor tańca, instruktor fitness, studentka drugiego roku II stopnia Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku, przyszły trener personalny.
Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła mając 6 lat, stawiając pierwsze kroki w tańcu towarzyskim. Następnie mając około 15 lat trafiła do Młodzieżowego Domu Kultury w Lęborku i pod okiem dyrektor Teresy Szczepańskiej kontynuowała swoją taneczną przygodę, jako tancerka zespołu LUZ.Wieloletnie doświadczenie, uczestnictwo w różnorodnych warsztatach tanecznych pozwoliło jej wystartować w zawodach rangi ogólnopolskiej, europejskiej i światowej. Największych sukcesem jako solistki było zajęcie 1 miejsce na Mistrzostwach Polski w Wołominie w 2012 roku w kat. Hip-Hop. Kolejne większe sukcesy to 1 miejsce w kat. Hop-hop na Mistrzostwach Świata na Węgrzech. Powtórzyła swoje osiągniecie w kolejnym roku na Mistrzostwach Świata również na Węgrzech w kat. Hip hop solo i Street Dance Revue. W randze ogólnopolskiej wielokrotnie stawała na najwyższym podium solo, w duetach a także ze swoim zespołem Luz. Teraz nabiera doświadczenie w świecie fitness, prowadzi różnorodne zajęcia sportowe, jednak w sercu zawsze najważniejszy będzie dla mnie TANIEC :)

W Dora Dance prowadzi Videoklip dla dzieci i Videoklip 10 plus.


 

Maja Miotk

Od zawsze związana ze sportem i muzyką. Ukończyła szkołę licealną o profilu sportowym, we wcześniejszych latach jako osoba młoda zdobywała medale w grupowych zawodach sportowych. W 2014 ukończyła szkołę policealną o profilu masażysta, aktywna zawodowo. W 2017 roku na AWFiS w Gdańsku o profilu Fitness Nowoczesne Formy Gimnastyki obroniła pracę licencjacką na temat bezpieczeństwa w grupowym treningu fitness o charakterze wytrzymałościowo- siłowym otrzymując jednocześnie legitymację instruktora. Obecnie kontynuuje naukę na AWFiS w Gdańsku w celu pozyskania tytułu mgr.
Jej pasją jest muzyka, jazda na rowerze, jazda na rolkach, piłka nożna i podróże. Dużą wagę przywiązuję do bezpieczeństwa na zajęciach i pełnym wykorzystaniu jednostki czasowej zajęć. Jest na etapie kursów z TBC, Pump oraz Fit Ball. W przyszłości planuje zrobić kursy z bosu training.
Jest osoba komunikatywną, zwracającą uwagę na szczegóły, motywującą, punktualną, wesołą i pełną energii. Zawsze służy pomocą. Dodatkowo ukończyła szkołę muzyczną I stopnia w Wejherowie. Gra na saksofonie i występuje na scenach z Orkiestrą Dętą gminy Wejherowo oraz Orkiestrą Dętą Gminy Gniewino. Wystąpiła u Kuby wojewódzkiego, w dzień dobry TVN, nagrywała płytę w radiowej trójce i inne.

W Dora Dance prowadzi Cross.


 

Magda Rejniak

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku ze specjalnością nowoczesnych form gimnastycznych i fitness. Magister Wychowania Fizycznego, instruktorka gimnastyki korekcyjnej, Pilates i Aquaareobiku.
Od najmłodszych lat trenowała gimnastykę artystyczną oraz tańczyła w zespole akrobatyczno-tanecznym. Jako instruktor z kilkuletnim doświadczeniem wciąż pogłębia swoją wiedzę na temat świadomych technik pracy z ciałem. Uczestniczka wielu warsztatów i konferencji fitness, a także szkoleń z zakresu żywienia. Uczennica ,,Szkoły Jogi” Agaty Biernat. Na zajęciach stara się dzielić pozytywną energią raz zarażać pasją do aktywności fizycznej.

W Dora Dance od września poprowadzi Akrobatykę dla dzieci(od ósmego roku życia) oraz dla dorosłych: Trening Obwodowy i Rozmiar mniej i stretching.


 

do góry

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] ZAMKNIJ